Aktualności

VIII Puchar Wybrzeża w Kołobrzegu 08.06.2019r. Dzieci i Młodzików w zapasach w stylu wolnym oraz turniej gier i zabaw

12 czerwca 2019

Za nami VIII Puchar Wybrzeża w Kołobrzegu 08.06.2019r. Dzieci i Młodzików w zapasach w stylu wolnym oraz turniej gier i zabaw. Wielkie gratulacje dla naszych zawodników. Podziękowania dla rodziców za pomoc. W grupie dzieci najlepiej spisała się Maja Koselska rywalizując z chłopcami wygrywa swoją kategorie wagową . W grupie młodzik bezkonkurencyjny Jakub Pełka wygrywa kategorię 57kg.
Wyniki grupa dzieci:
Maja Koselska – kat. 25kg złoty medal, Mateusz Pełka – kat. 30kg brązowy medal, Michał Lewandowski – kat.35kg brązowy medal,
Oskar Ćwierzona – kat. 25kg srebrny medal, Nikodem Karpiński – kat. 38kg piąte miejsce,
Maksymilian Ludwiczak – kat. 50kg srebrny medal.
Grupa młodzik: Jakub Pełka – kat 57kg zloty medal,
Filip Matusiak – kat. 45kg srebrny medal.

Ze sportowym pozdrowieniem Ludowy Klub Sportowy SPARTAKUS

 

12 czerwca 2019

8 czerwca na boisku sportowym w Brzesku obchodziliśmy jubileusz 70-lecia naszego Klubu.
Obchody rozpoczęła Msza Święta w intencji zawodników, działaczy oraz sympatyków LZS Sęp Brzesko. Po mszy rozpoczęła się część oficjalna na boisku, którą w doskonałym stylu poprowadziła Justyna Gredka.
Odczytana została historia klubu, było mnóstwo podziękowań, gratulacji, przemówień. Były piękne występy Roksany Piski i Kuby Ogiejko.
Wyróżniona została grupa starszych zawodników i działaczy, którzy tworzyli ten klub. I mam świadomość tego, że pewnie kogoś pominęliśmy.

Szczególne podziękowania były dla osób, instytucji i firm które wspierają nas w naszej działalności. Podziękowania otrzymali:
Artur Pniewski, Łukasz Ogiejko, Wojciech Matusiak, Walenty Darczuk, Anna Wyzińska, Gmina Pyrzyce, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Sołectwo Brzesko, Sołectwo Letnin, Spółdzielnia Socjalna Brzoza, OSP Brzesko, Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, PPK, Areco Profiles Sp. z o.o.

Podziękowania za długoletnie reprezentowanie barw klubu, poświęcenie, zaangażowanie oraz nadal czynne uczestnictwo w rozgrywkach otrzymał Stasiu Warejko.

Były też odznaczenia Związkowe, za działalność w ostatnim 10-cio leciu klubu: brązową odznakę otrzymali: Paweł Świątek, Tomasz Żółkiewicz, Krzysztof Duda, Daniel Ogiejko, Piotr Mierzwiak, Mariusz Majkut. Srebrną odznaczeni zostali: Konrad Ogiejko i Dominik Olszówka, złotą natomiast otrzymałam ja

Polski Związek Piłki Nożnej złotą odznaką pośmiertnie uhonorował Stefana Dudę, odznakę odebrała żona Krystyna.
Podniosłą chwilą było nadanie imienia Stefana Dudy boisku sportowemu w Brzesku.

Odbył się mecz Sęp – Legendy Sępa, który zakończył się wynikiem 4:3 a poprowadził go Jakub Bochan-Bochanowicz. Mecz ten wzbudził wiele emocji i zainteresowania kibiców.
A później to już tylko zabawa! i mnóstwo darmowych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Myślę, że impreza udana, przybyło dużo zaproszonych gości, oficjeli oraz mieszkańców. Początkowo plany próbowała popsuć nam pogoda, ale później ten potworny wiatr się uspokoił.
Przy takich imprezach zawsze jest tak, że ktoś poczuje się ominięty, obrażony. Nic nie było celowe, dla nas głównym celem było to, żeby zorganizować tą imprezę i uważamy że samo zaproszenie jest podziękowaniem za wszystko. Fajnie było widzieć jak ludzie spotykają się po latach i mają okazję porozmawiać i powspominać.

Nie było by tego jubileuszu gdyby nie zaangażowani ludzie i sponsorzy, jesteśmy im bardzo wdzięczni!

PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW JUBILEUSZU:

Pyrzyckiego Przedsiębiorstwa Komunalnego
Firmy Areco Profiles Sp. z o.o. z Lipian
Fundacji Bona Res- wsparcie dla gastronomii ze Szczecina
Firmy BS Konstrukcje Sp. z o.o. Marek Sagalski – ze Szczecia
Firmy Bj-Elza Beata Jędruch materiały budowlane Szczecin
Netto Sp. z o.o. z Motańca
Firmy „Agroma Olsztyn” Grupa Sznajder
Pani Patrycji Pakuły – usługi kosmetyczne
Pani Żanety Guźniczak – Sołtys Brzeska
Pana Olgierda Kustosza – radnego Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego
Pana Pawła Reteckiego – radnego Rady Miejskiej w Pyrzycach
Pana Jerzego Wrońskiego – radnego Rady Miejskiej w Pyrzycach
Pana Jerzego Gawery
Panów: Sebastiana Skorupskiego i Jacka Podoleckiego z firmy Allfood
księdza Janusza Skocznia
Pana Mariusza Majkuta
Pana Michała Wierzbickiego
Pana Dominika Olszówki
Pana Mariusza Jasiona
Pana Józefa Żółkiewicza
Pana Łukasza Ogiejko
Pana Wojciecha Matusiaka
Pana Dariusza Zybały
Pana Daniela Piski
Pana Wiesława Piski
Pana Łukasza Hładki – Sołtysa Mielęcina

Szczególne podziękowania dla:

Urzędu Miejskiego w Pyrzycach
Ośrodka Sportu i Rekreacji
Pyrzyckiego Domu Kultury
Pyrzyckiej Biblioteki Publicznej
Pyrzyckiego Przedsiębiorstwa Komunalnego
Dla Justyny Gredki.

Dla Konrada Ogiejko, Daniela Ogiejko, Tomka Żółkiewicza, Dominika Olszówki, Andżelki Szwed-Wierzbickiej, Michała Wierzbickiego, Walentego Darczuka, Łukasza Ogiejko, Natalii Piska, Joanny Świątek, Pawła Świątka, Mariusza Majkuta, Daniela Miszczuka, Piotra Nowakowskiego, Stanisława Nowakowskiego, Wojtka Matusiaka, Wojciecha Lewoniaka, Piotra Tyburczy, Karoliny Pilarczyk, Pauliny Ogiejko, Magdy Ogiejko, Bogumiły Woźnickiej, Urszuli Frątczak, Anny Majkut, Doroty Mierzwiak, Jagody Świątek, Emilii Żółkiewicz, Jerzego Wrońskiego, Kasi Budzyńskiej, Janusza Budzyńskiego, Piotra Mierzwiaka, dla pań które piekły przepyszne ciasta.
Dla młodzieży: Łukasza Bochan-Bochanowicza, Szymona Guźniczaka, Marcina Cepy, Łukasza Gajdy, Maćka Majkuta.
Dla młodych talentów: Roksany Piski i Kuby Ogiejko

Dla Spółdzielni Socjalnej „Brzoza”
Dla Stowarzyszenia Ratownictwa Powiatu Pyrzyckiego
Dla Klubu Młodzieżowego w Pyrzycach
Dla pana Krzysztofa Paszkowiaka
Dla firmy PRZECINEK, oraz GM Studio Projektowanie Graficzne
Dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzesku
Dla Rady Sołeckiej w Brzesku

Oraz dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji naszej uroczystości.
WSZYSTKIM WAM WIELKIE DZIĘKUJĘ! Zorganizowaliśmy wspólnie piękną imprezę

ps. jeśli kogoś pominęłam, przepraszam (pisać w prywatnej wiadomości – edytuje )

Dziękujemy za okazaną pomoc.

Teraz należy zrobić wszystko by przetrwać następne 10 lat i organizować kolejny jubileusz

Piękne fotografie pan Jerzy Wiewiórowski z portalu ligowiec.net – serdecznie dziękuję!

Joanna Kołatkiewicz – Olszówka

Prezes LZS „Sęp” Brzesko

Europejski Tygodzień Sportu

12 czerwca 2019

W dniach od 27 maja – 1 czerwca br. podopieczni placówki PSONI Koło w Pyrzycach wzięli udział w Europejskim Tygodniu Sportu. Zawody i konkurencje sportowe odbywały się na terenie Nowielina.
W pierwszym dniu odbył się turniej tenisa stołowego oraz gry i zabawy na dworze. Drugiego dnia uczniowie wzięli udział w różnych konkurencjach sportowych na sali gimnastycznej a kolejnego dnia prezentowali swoje sportowe umiejętności na boisku szkolnym.

W czwartek przeszliśmy z kijkami nordic walking trasą przy jeziorze Sicina (tzw. Tama).
W piątek braliśmy udział w biegu integracyjnym. Po całym tygodniu zmagań sportowych nastąpiło w końcu długo wyczekiwane wręczenie nagród i upominków dla każdego uczestnika.
Podsumowaniem Europejskiego Tygodnia Sportu był rajd integracyjny w Brzesku
organizator

PSONI

 

 

FOTORELACJA Z 48. BIEGÓW GRYFITÓW

30 maja 2019

48. BIEGI GRYFITÓW

W piątek – 24 maja br. w zawodach, z ponad czterdziestoletnią historią wystartowało około ośmiuset biegaczy ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, aby na grząskich terenach pyrzyckiego stadionu ścigać się na trasach od 400 m do 3000 m.
Honorowy patronat nad uroczystością lekkoatletyczną objął: Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego – Olgierd Geblewicz.
Zawody rozpoczęły się defiladą, którą prowadził Bartłomiej Urbanowicz – trener grupy młodzików w Akademii Piłkarskiej Sokół Pyrzyce (laureat z II miejsca w Pyrzyckim Plebiscycie Sportowym 2018 roku w kategorii Trener Roku 2018). Następnie szli zawodnicy LMKS Żak – Espadon Pyrzyce (Wiktor Majda, Michał Wójciak, Michał Ciszek i Wiktor Makowski) niosący flagę olimpijską. Za nimi flagę narodową nieśli zawodnicy AP Sokół Pyrzyce – młodziki (Wojciech Ważydrąg, Wojciech Paplicki, Jakub Olszewski, Wiktor Kaczorowski, Jerzy Antczak i Łukasz Łuszczyk). Poczet flagowy składający się z zawodniczek LKS SPARTAKUS Pyrzyce oraz zawodnika MLKS SOKÓŁ Pyrzyce (Patrycja Dyszkiewicz, Weronika Dyszkiewicz i Eryk Kantor) oraz delegacja zawodniczek LKS SPARTAKUS Pyrzyce do zapalenia znicza (Patrycja Dyszkiewicz, Wiktoria Staszak i Natalia Rozel). Defiladę zamykali zawodniczki i zawodnicy piątkowych przełajów.
Po oficjalnym otwarciu uroczystości nastąpił ceremoniał olimpijski: wciągnięcie flagi olimpijskiej na maszt, zapalenie znicza oraz odczytanie apelu olimpijskiego przez Oliwię Ręk – uczennicę Szkoły Podstawowej w Pyrzycach (w klasie gimnazjalnej), drugoroczną zwyciężczynię konkursu nt. „Wiedzy olimpijskiej”.
ROK 2019, to jubileusz 100-lecia powstania Polskiego Komitetu Olimpijskiego. To również rok przedolimpijski, czyli szczególny czas, czas wytężonej pracy i mobilizacji przed zbliżającymi się zawodami przybliżającymi sportowców do startu w Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich w Tokio w 2020 roku. A Święto idei olimpijskiej od ponad pięćdziesięciu lat towarzyszy naszej mocno usportowionego gminie.
Tradycyjnie na start jako pierwsi wbiegli -pierwszo i drugoklasiści. Ostatnimi, którzy kończyli tegoroczną imprezę lekkoatletyczną, byli mężczyźni rocz. 2001 i starsi, mając do pokonania dystans 3000 m.
Na linii mety każdy uczestnik zawodów udekorowany został złotym medalem. W każdej konkurencji pierwsza trójka otrzymała puchary i dyplomy, za miejsca czwarte – statuetki.
Za najwyższą frekwencję podczas tegorocznych przełajów voucher na kwotę 550 zł na zakup sprzętu sportowego trafił do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach (ponad 300 uczestników), natomiast za II miejsce voucher na kwotę 400 zł trafił do Szkoły Podstawowej w Pyrzycach (ponad 200 uczestników).
W ogólnym losowaniu spośród wszystkich startujących Łuczyński Paweł z SP w Kozileicach wylosował voucher na zakup sprzętu sportowego kwotę 300 ufundowany przez Firmę Decathlon Ustowo.

Wszystkim sponsorom oraz wspierającym tegoroczne Biegi Gryfitów serdecznie dziękujemy:
Gminie Pyrzyce
Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie
Zachodniopomorskiej Federacji Sportu w Szczecinie
Zachodniopomorskiej Radzie Olimpijskiej w Szczecinie
Wojewódzkiemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Szczecinie
Zachodniopomorskiemu Związkowi Towarzystw Krzewienia Kultury Fizycznej w Szczecinie
Gminie Bielice
Gminie Kozielice
Gminie Przelewice
PSB Globex Sklep Mrówka w Pyrzycach
Spółdzielni Mieszkaniowej „Słoneczna” w Pyrzycach
Powiatowemu Międzyszkolnemu Ośrodkowi Sportowemu w Pyrzycach
Dyrektorowi, nauczycielkom wf – Danusi Kuźnickiej i Zosi Kusz oraz uczennicom Szkoły Podstawowej w Pyrzycach
Dyrektorowi i uczniom Zespołu Szkól Nr 1 w Pyrzycach
Dyrektorowi i uczniom Zespołu Szkól Nr 2 CKU w Pyrzycach
Zarządowi, trenerom i zawodnikom AKADEMII PIŁKARSKIEJ SOKÓŁ Pyrzyce
Zarządowi, trenerom i zawodnikom Żaka Espadon Pyrzyce
Zarządowi, trenerom i zawodnikom LKS SPARTAKUS Pyrzyce
Pracownikom Urzędu Miejskiego w Pyrzycach
Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach

WYNIKI BIEGÓW

Dziewczęta r. 2011/2010 na 400 m
1. Kaniewska Iga (SP Pyrzyce)
2. Kula Amelia (SP Żabów)
3. Szantag Alicja (NSP Przelewice)
4. Przygoda Jagoda (SP Pyrzyce)
5. Łuszczyk Aleksandra (SP Pyrzyce)
6. Szol Małgorzata (SP Pyrzyce)
7. Zaleska Lena (SP Pyrzyce)
8. Nowak Beata (SP z OI Pyrzyce)
9. Prażanowska Zuzanna (SP Pyrzyce)
10. Rojek Emilia (NSP Przelewice)
11. Melerowicz Marika (SP Mielęcin)
12. Rządkowska Maja (SP z OI Pyrzyce)
13. Karolina Muszyńska (SP Mielęcin)
14. Kacprzak Kalina (SP Pyrzyce)
15. Dyszkiewicz Alicja (SP Pyrzyce)
16. Kania Maja (SP Pyrzyce)
17. Rogowska Diana (SP Pyrzyce)
18. Wędrowska Natalia (SP Pyrzyce)
19. Gadowska Klaudia (SP Pyrzyce)
20. Dyjak Wiktoria (SP Pyrzyce)
21. Pawlak Kinga (SP Pyrzyce)
22. Stefańska Maja (SP z OI Pyrzyce)
23. Pluta Dorota (SP z OI Pyrzyce)
24. Muskała Lena (SP z OI Pyrzyce)
25. Posyniak Sara (SP z OI Pyrzyce)
26. Okrzeja Maja (UKS „Pełcz”)
27. Korpalska Lena (SP z OI Pyrzyce)
28. Chojnacka Natasza (SP Pyrzyce)
29. Dziubińska Michalina (SP Pyrzyce)
30. Kryger Alicja (SP Pyrzyce)
31. Taran Kira (SP z OI Pyrzyce)
32. Pasikowska Hanna (SP z OI Pyrzyce)
33. Płaksej Ewa (UKS „Pełcz”)
34. Żakiewicz Julia (UKS „Pełcz”)
35. Zakrzewska Lena (SP z OI Pyrzyce)
36. Rusek Natalia (SP z OI Pyrzyce)
37. Szendryk Lena (SP Pyrzyce)
38. Mariańska Hania (SP z OI Pyrzyce)
39. Świetlińska Nela (SP z OI Pyrzyce)
40. Ciepłucha Kaja (SP z OI Pyrzyce)
41. Komar Martyna (SP Pyrzyce)
42. Żabińska Wiktoria (SP Pyrzyce)
43. Dawid Sara (SP z OI Pyrzyce)
44. Ważydrąg Klara (SP z OI Pyrzyce)
45. Benka Hanna (SP z OI Pyrzyce)
46. Szałek Jesika (SP z OI Pyrzyce)
47. Mroczkowska Lena (SP z OI Pyrzyce)
48. Kowalska Katarzyna (SP Pyrzyce)
49. Bartosik Maja (SP z OI Pyrzyce)
50. Skalil-Wilgocka Anna (SP Pyrzyce)
51. Marciniak Oliwia (SP z OI Pyrzyce)
52. Pawłowska Oliwia (SP Pyrzyce)
53. Pawłowska Tiffany (SP Pyrzyce)
54. Maik Laura (SP Pyrzyce)
55. Dzwonnik Lidia (SP Pyrzyce)
56. Malicka Laura (SP Pyrzyce)
57. Olejniczak Natalia (SP Pyrzyce)
58. Liberacka Zuzanna (SP Pyrzyce)
59. Wilczyńska Zofia (SP Pyrzyce)
60. Tkaczyk Barbara (NSP Przelewice)
61. Pacholczyk Oliwia (SP z OI Pyrzyce)
62. Mielczarek Paula (SP Pyrzyce)
63. Kupisz Zosia (SP Pyrzyce)
64. Włochyńska Martyna (SP z OI Pyrzyce)
65. Papaj Oliwia (NSP Przelewice)
66. Stasiaczyk Nadia (NSP Przelewice)
67. Betyna Maja (SP z OI Pyrzyce)
68. Kozłowska Patrycja (SP z OI Pyrzyce)
69. Opaluch Zuzanna (SP Pyrzyce)
70. Krupka Lena (SP Pyrzyce)
71. Gąsiorowska Hanna (SP Pyrzyce)
72. Pińska Milena (SP z OI Pyrzyce)
73. Diakowska Karolina (SP z OI Pyrzyce)
74. Ryfa Katarzyna (SP Pyrzyce)
75. Michalska Matylda (SP z OI Pyrzyce)
76. Młynarczyk Zuzanna (SP z OI Pyrzyce)
77. Drapała Anna (SP Pyrzyce)
78. Nowakowska Martyna (NSP Przelewice)
79. Bąk Hanna (SP Pyrzyce)
80. Procyk Blanka (SP z OI Pyrzyce)
81. Iskierka Amelia (SP z OI Pyrzyce)
82. Turczyk Agata (UKS „Pełcz”)
83. Augustynowicz Klaudia (UKS „Pełcz”)
84. Berdzik Lena (SP Pyrzyce)
85. Wilgocka Hanna (SP Pyrzyce)
86. Kłonowska Julia (SP Pyrzyce)
87. Antonowicz-Klimko Alicja (SP Pyrzyce)
88. Kujawka Julia (SP Pyrzyce)
89. Duszyńska Aleksandra (SP z OI Pyrzyce)
90. Janowska Maja (NSP Przelewice)

Chłopcy r. 2011/2010 na 400 m
1. Antosik Michał (SP Pyrzyce)
2. Chwesiuk Łukasz (SP Żabów)
3. Kozanka-Lipka Mateusz (NSP Przelewice)
4. Sitarz Paweł (UKS „Pełcz”)
5. Sochacki Maciej (NSP Przelewice)
6. Zagórski Jakub (SP Żabów)
7. Rechenek Wiktor (SP Mielęcin)
8. Szymczak Daniel (NSP Przelewice)
9. Rozpędek Piotr (UKS „Pełcz”)
10. Orenkiewicz Wiktor (SP Mielęcin)
11. Gapiński Jakub (SP z OI Pyrzyce)
12. Niepsujewicz Franek (SP Mielęcin)
13. Mularczyk Adrian (NSP Przelewice)
14. Mazur Julian (UKS „Pełcz”)
15. Miciak Władysław (SP z OI Pyrzyce)
16. Janik Damian (SP Pyrzyce)
17. Kusztal Kamil (SP Pyrzyce)
18. Wróbel Kacper (SP Żabów)
19. Trawiński Bartosz (NSP Przelewice)
20. Jasiński Adrian (SP z OI Pyrzyce)
21. Delekta Bartosz (SP Pyrzyce)
22. Wiłkowicz Antoni (SP z OI Pyrzyce)
23. Kuleta Denis (UKS „Pełcz”)
24. Ćwierzona Oskar (SP Pyrzyce)
25. Depko Paweł (NSP Przelewice)
26. Pluta Mateusz (SP z OI Pyrzyce)
27. Rodak Nikodem (SP z OI Pyrzyce)
28. Rolbiecki Mikołaj (SP Pyrzyce)
29. Rusin Jakub (SP Pyrzyce)
30. Jabłonka Filip (SP Pyrzyce)
31. Lewandowski Hubert (SP Pyrzyce)
32. Dąbrowski Michał (NSP Przelewice)
33. Hołownia Wiktor (SP z OI Pyrzyce)
34. Najmrodzki Kacper (NSP Przelewice)
35. Szczęśniak Wojciech (SP Pyrzyce)
36. Siwicki Filip (SP Pyrzyce)
37. Depko Piotr (NSP Przelewice)
38. Kusztal Łukasz (SP Pyrzyce)
39. Wiśniewski Mateusz (SP Pyrzyce)
40. Andrzejewski Wiktor (SP z OI Pyrzyce)
41. Kaźmierski Fabian (SP Pyrzyce)
42. Fiszer Jakub (NSP Przelewice)
43. Madej Ksawery (SP Pyrzyce)
44. Ochociński Grzegorz (SP z OI Pyrzyce)
45. Marczewski Gabriel (SP z OI Pyrzyce)
46. Dyszkiewicz Patryk (SP z OI Pyrzyce)
47. Wójcik Ksawery (SP z OI Pyrzyce)
48. Powroźnik Tymoteusz (SP z OI Pyrzyce)
49. Wójtowicz Maciej(SP z OI Pyrzyce)
50. Mamzer Miłosz (SP z OI Pyrzyce)
51. Węgrowski-Wilk Marcin (SP z OI Pyrzyce)
52. Gąsiorowski Nikodem (NSP Przelewice)
53. Walczyk Paweł (SP z OI Pyrzyce)
54. Stasiaczyk Filip (NSP Przelewice)
55. Kula Filip (SP z OI Pyrzyce)
56. Remiszewski Karol (NSP Przelewice)
57. Kustosz Marcin (NSP Przelewice)
58. Grabowski Oliwier (SP Mielęcin)
59. Pełka Mateusz (SP z OI Pyrzyce)
60. Węgierek Dominik (NSP Przelewice)
61. Zawisza Filip (SP Pyrzyce)
62. Piwowarczyk Aleksander (SP z OI Pyrzyce)
63. Urbaniak Oskar (SP Pyrzyce)
64. Balcerczak Bartosz (SP z OI Pyrzyce)
65. Roróg Aleksander (SP Pyrzyce)
66. Wójcik Szymon (SP z OI Pyrzyce)
67. Suska Filip (SP Pyrzyce)
68. Zasada Milan (SP Pyrzyce)
69. Stefanowicz Mateusz (SP z OI Pyrzyce)
70. Krawczyk Łukasz (SP Pyrzyce)
71. Chrzanowski Jakub (SP z OI Pyrzyce)
72. Sękowski Bartek (SP z OI Pyrzyce)
73. Płachta Wojtek (Pyrzyce)
74. Paliwoda Łukasz (SP Żabów)
75. Witkowski Antoni (SP z OI Pyrzyce)
76. Fornalczyk Szymon (SP z OI Pyrzyce)
77. Wojciech Szymon (SP Pyrzyce)
78. Rozpędek Jakub (UKS „Pełcz”)
79. Kuleta Wiktor (SP z OI Pyrzyce)
80. Zambrzycki Franciszek (SP z OI Pyrzyce)
81. Maciak Władysław (SP z OI Pyrzyce)
82. Lewandowski Michał (SP Pyrzyce)
83. Kalina Franciszek (SP Pyrzyce)
84. Kupisz Wiktor (SP Pyrzyce)
85. Hołownia Antoni (SP z OI Pyrzyce)
86. Krzak Dawid (SP Pyrzyce)
87. Nowak Mikołaj (SP Pyrzyce)
88. Pacanowski Filip (SP Pyrzyce)
89. Kowalski Kacper (SP Pyrzyce)
90. Skowiński Adam (NSP Przelewice)

Dziewczęta r. 2009/2008 na 600 m
1. Sykuła Amelia (SP Żabów)
2. Marciniak Martyna (SP Mielęcin)
3. Pajestka Julia (SP z OI Pyrzyce)
4. Zielińska Nadia (SP z OI Pyrzyce)
5. Łukiewicz Anna (SP Kozielice)
6. Wincenciak Gabriela (SP Kozielice)
7. Olejniczak Maria (SP Mielęcin)
8. Szram Wiktoria (SP Żabów)
9. Chomiczewska Maja (SP Kozielice)
10. Janowska Dominika (SP Kozielice)
11. Obarzanek Hania (SP z OI Pyrzyce)
12. Laskowska Amelia (SP Kozielice)
13. Maligłówka Nadia (SP Kozielice)
14. Nadolna Barbara (SP z OI Pyrzyce)
15. Grabowska Magda (SP Mielęcin)
16. Żurawska Julia (UKS „Pełcz”)
17. Ciszek Aleksandra (SP z OI Pyrzyce)
18. Kusztal Iwona (SP Mielęcin)
19. Pacyna Wiktoria (SP Kozielice)
20. Marciniszyn Natalia (SP Mielęcin)
21. Kalinowska Karina (UKS „Pełcz”)
22. Pasterniak Natalia (SP Żabów)
23. Jaskulska Nikola (UKS „Pełcz”)
24. Prodan Klaudia (SP Żabów)
25. Gusta Wiktoria (SP Żabów)
26. Szymik Amelia (NSP Przelewice)
27. (SP z OI Pyrzyce)
28. Jakubowska Nadia (UKS „Pełcz”)
29. Schulz Agata (SP z OI Pyrzyce)
30. Żukiewicz Zuzanna (UKS „Pełcz”)
31. Ikiert Agata (UKS „Pełcz”)
32. Posyniak Zuzanna (Sp Mielęcin)
33. Walczyk Kinga (SP z OI Pyrzyce)
34. Błażejewska Julia (SP z OI Pyrzyce)
35. Kowalczyk Kalina (NSP Przelewice)
36. Dziwoń Wiktoria (SP z OI Pyrzyce)
37. Małecka Oktawia (SP Pyrzyce)
38. Gorzewska Martyna (SP Mielęcin)
39. Rybińska Weronika (SP Pyrzyce)
40. Śluborska Aleksandra (SP z OI Pyrzyce)
41. Jarosz Natalia (NSP Przelewice)
42. Sparty Iga (SP z OI Pyrzyce)
43. Frużyńska Nikola (NSP Przelewice)
44. Przybyła Martyna (SP z OI Pyrzyce)
45. Grzeszczak Oliwia (SP Żabów)
46. Tychoniec Emilia (SP Żabów)
47. Jantosz Julia (SP Żabów)
48. Ambrożak Nadia (SP z OI Pyrzyce)
49. Ragin Anna (SP Mielęcin)
50. Bińkowska Maria (SP Mielęcin)
51. Migdał Amelia (SP z OI Pyrzyce)
52. Giergiel Kaja (SP z OI Pyrzyce)
53. Białek Kinga (NSP Przelewice)
54. Sobczak Wiktoria (SP z OI Pyrzyce)
55. Dysput Maja (SP z OI Pyrzyce)
56. Kulik Maja (SP Pyrzyce)
57. Wasilewska Maja (SP Pyrzyce)
58. Kostro Maja (SP z OI Pyrzyce)
59. Molasy Maja (SP z OI Pyrzyce)
60. Borkowska Amelia (SP z OI Pyrzyce)
61. Szczepkowska Alicja (SP z OI Pyrzyce)
62. Brzakowska Matylda (SP z OI Pyrzyce)
63. Diakowska Michalina (SP z OI Pyrzyce)
64. Mikuła Alicja (SP z OI Pyrzyce)
65. Kapuścińska Wiktoria (SP z OI Pyrzyce)
66. Sobolewska Klaudia (SP Mielęcin)
67. Ulas Karolina (SP z OI Pyrzyce)
68. Straszewska Zuzanna (SP z OI Pyrzyce)
69. Ogłaza Tatiana (SP Mielęcin)
70. Galus Kamila (SP Pyrzyce)
71. Domańska Natalia (SP z OI Pyrzyce)
72. Wróblewska Zuzanna (SP Pyrzyce)
73. Wolińska Maja (SP Żabów)
74. Augustyniak Nela (SP z OI Pyrzyce)
75. Pal Lena (UKS „Pełcz”)
76. Nowysz Ewelina (SP Żabów)
77. Zaganiacz Natalia (SP Pyrzyce)
78. Makowiecka Martyna (SP z OI Pyrzyce)
79. Stadnicka Maja (SP z OI Pyrzyce)
80. Kowalska Oliwia (SP z OI Pyrzyce)
81. Wojtczak Gabrysia (SP z OI Pyrzyce)
82. Kowalska Gabriela (SP Pyrzyce)
83. Ferdynus Maja (SP z OI Pyrzyce)
84. Florczak Wiktoria (SP z OI Pyrzyce)
85. Balcerczak Nikola (SP z OI Pyrzyce)
86. Gapińska Patrycja (SP z OI Pyrzyce)
87. Gierchowska Marta (SP z OI Pyrzyce)
88. Domagała Ada (SP Pyrzyce)
89. Senderek Lena (SP Pyrzyce)
90. Kudrewicz Milena (SP Pyrzyce)
91. Dixa Nikola (SP z OI Pyrzyce)
92. Napierała Wiktoria (SP z OI Pyrzyce)
93. Iwaszko Julia (SP Pyrzyce)
94. Zawadzka Monika (SP z OI Pyrzyce)
95. Migdał Hanna (SP z OI Pyrzyce)
96. Serafin Hanna (UKS „Pełcz”)
97. Kwaśniewska Marcelina (SP Pyrzyce)
98. Kaliciak Zuzanna (SP z OI Pyrzyce)
99. Ambrożak Nadia (SP z OI Pyrzyce)
100. Malinowska Wiktoria (SP z OI Pyrzyce)
101. Makowska Małgorzata (SP Pyrzyce)
102. Cichowicz Joanna (SP z OI Pyrzyce)
103. Kępska Anastazja (SP z OI Pyrzyce)
104. Barnik Zuzanna (SP z OI Pyrzyce)
105. Ciepłucha Malwina (SP z OI Pyrzyce)
106. Gacia Urszula (SP z OI Pyrzyce)
107. Słota Julia (SP z OI Pyrzyce)

Chłopcy r. 2009/2008 na 600 m
1. Michalak Alex (UKS „Pełcz”)
2. Kowalski Marcel (SP z OI Pyrzyce)
3. Pakuła Jan (SP z OI Pyrzyce)
4. Kostecki Dominik (SP z OI Pyrzyce)
5. Karpiński Nikodem (SP z OI Pyrzyce)
6. Antczak Antoni (SP Kozielice)
7. Jakubowski Jakub (UKS „Pełcz”)
8. Mikuła Gracjan (SP z OI Pyrzyce)
9. Serwatkiewicz Łukasz (SP Kozielice)
10. Kowalski Hubert (SP z OI Pyrzyce)
11. Sulowski Igor (UKS „Pełcz”)
12. Zapotoczny Oskar (SP Mielęcin)
13. Maduzia Piotr (SP z OI Pyrzyce)
14. Szulczewski Daniel (NSP Przelewice)
15. Zawłocki Stanisław (UKS „Pełcz”)
16. Stasiukiewicz Filip (SP z OI Pyrzyce)
17. Klimek Gracjan (SP Żabów)
18. Kaczyński Miłosz (SP Kozielice)
19. Olszewski Jakub (SP z OI Pyrzyce)
20. Dyszkiewicz Jakub (SP z OI Pyrzyce)
21. Rynkiewicz Grzegorz (SP z OI Pyrzyce)
22. Krawczyk Cyprian (SP z OI Pyrzyce)
23. Markowski Tomasz (SP z OI Pyrzyce)
24. Bugaj Paweł (SP Mielęcin)
25. Laskowski Michał (UKS „Pełcz”)
26. Paplicki Wojciech (SP z OI Pyrzyce)
27. Chlebowski Rafał (UKS „Pełcz”)
28. Babiarz Nikodem (SP z OI Pyrzyce)
29. Kontroniewicz Krzysztof (SP z OI Pyrzyce)
30. Zdunek Oskar (SP Kozielice)
31. Kotwa Bartłomiej (SP z OI Pyrzyce)
32. Ważydrąg Leon (SP z OI Pyrzyce)
33. Gąsiorowski Wojciech (SP Pyrzyce)
34. Stępień Filip (SP z OI Pyrzyce)
35. Ludwiczak Maks (SP Pyrzyce)
36. Fetings Igor (SP Mielęcin)
37. Manowski Robert (SP Pyrzyce)
38. Bulanowski Oskar (NSP Przelewice)
39. Sroka Jakub (SP z OI Pyrzyce)
40. Chmielowiec Hubert (SP Mielęcin)
41. Robotnikowski Natan (SP z OI Pyrzyce)
42. Gałka Michał (SP z OI Pyrzyce)
43. Tomaszewski Nikodem (SP Żabów)
44. Pertkiewicz Aleksander (SP z OI Pyrzyce)
45. Żółkiewicz Adam (SP Mielęcin)
46. Skwarek Szymon (NSP Przelewice)
47. Kaczorowski Wiktor (SP z OI Pyrzyce)
48. Hancz Adrian (SP z OI Pyrzyce)
49. Kaczmarczyk Piotr (SP Kozielice)
50. Galiszkiewicz Michał (SP Pyrzyce)
51. Patryszak Marcel (SP z OI Pyrzyce)
52. Szram Natan (SP Żabów)
53. Streich Jan (SP z OI Pyrzyce)
54. Pawłowski Alan (SP Pyrzyce)
55. Senderek Jakub (SP z OI Pyrzyce)
56. Cynarski Oliwier (SP Pyrzyce)
57. Graczyk Oliwier (SP z OI Pyrzyce)
58. Kotowicz Adrian (SP z OI Pyrzyce)
59. Rusek Wojciech (SP z OI Pyrzyce)
60. Kostrzewa Kacper (SP z OI Pyrzyce)
61. Jeżycki Szymon (SP Pyrzyce)
62. Grab Mateusz (SP Mielęcin)
63. Zubik Nikolas (SP Mielęcin)
64. Łojek Tobiasz (SP z OI Pyrzyce)
65. Wielkoszyński Ariel (SP Mielęcin)
66. Zaparty Kacper (SP Żabów)
67. Łatwis Oskar (SP Pyrzyce)
68. Rogalewicz Rafał (SP z OI Pyrzyce)
69. Ivashchenko Bohdan (SP z OI Pyrzyce)
70. Cygański Jakub (SP z OI Pyrzyce)
71. Durkin Kacper (SP z OI Pyrzyce)
72. Marciniak Jakub (SP Mielęcin)
73. Staszczuk Korneliusz (SP Pyrzyce)
74. Płotnicki Dawid (SP Pyrzyce)
75. Cichowicz Kacper (SP z OI Pyrzyce)
76. Kowalczyk Szymon (NSP Przelewice)
77. Flisiński Filip (SP z OI Pyrzyce)
78. Szopiak Tomasz (SP z OI Pyrzyce)
79. Borto Oliwier (SP z OI Pyrzyce)
80. Gąsławski Jędrek (SP z OI Pyrzyce)
81. Kowalski Karol (SP z OI Pyrzyce)
82. Wojciechowski Jakub (SP Żabów)
83. Usarek Szymon (SP Żabów)
84. Maziarz Oliwier (SP Żabów)
85. Siliwanowicz Michał (SP z OI Pyrzyce)
86. Domański Karol (SP Pyrzyce)
87. Stępień Nicolas (SP z OI Pyrzyce)
88. Nizio Aleksander (SP Pyrzyce)
89. Ciechan Wiktor (SP Pyrzyce)
90. Budynek Andrzej (SP z OI Pyrzyce)
91. Kałamajko Wiktor (SP z OI Pyrzyce)
92. Antczak Jerzy (SP z OI Pyrzyce)
93. Olejnik Maciek (SP z OI Pyrzyce)
94. Lewandowski Filip (SP z OI Pyrzyce)
95. Krzysiek Filip (SP Pyrzyce)
96. Dyła Paweł (SP Pyrzyce)
97. Zembal-Sikorski Paweł (SP z OI Pyrzyce)
98. Wojciechowski Maciej (SP z OI Pyrzyce)
99. Kita Filip (SP z OI Pyrzyce)
100. Głowacki Bartosz (SP z OI Pyrzyce)

Dziewczęta r. 2007/2006 na 800 m
1. Siepka Olga (ZS Kozielice)
2. Adach Amelia (SP Mielęcin)
3. Dłużniewska Julia (UKS „Pełcz”)
4. Grzejszczyk Zofia (SP Kozielice)
5. Tokarska Nikola (SP Kozielice)
6. Kędzierska Nina (SP z OI Pyrzyce)
7. Sarba Hanna (SP Kozielice)
8. Andrzejak Amelia (SP z OI Pyrzyce)
9. Przepiórka Honorata (SP Kozielice)
10. Kaczmarczyk Gabriela (SP Kozielice)
11. Skawińska Anastazja (NSP Przelewice)
12. Siwek Oliwia (SP z OI Pyrzyce)
13. Chwiluk Patrycja (SP Żabów)
14. Marczak Oliwia (SP z OI Pyrzyce)
15. Mikuła Natalia (SP z OI Pyrzyce)
16. Kobel Klaudia (SP Kozielice)
17. Ludwiczak Julia (SP z OI Pyrzyce)
18. Kowalska Martyna (SP z OI Pyrzyce)
19. Grochocka Wioleta (SP Kozielice)
20. Krzemińska Amelia (SP Kozielice)
21. Łopaczyk Zuzanna (UKS „Pełcz”)
22. Mamzer Julia (SP z OI Pyrzyce)
23. Kraśniańska Zofia (SP z OI Pyrzyce)
24. Tarczyńska Nikola (UKS „Pełcz”)
25. Rogowska Lena (SP z OI Pyrzyce)
26. Boczkowska Julia (SP Kozielice)
27. Szalkiewicz Nadia (SP Pyrzyce)
28. Piwoni Natasza (SP z OI Pyrzyce)
29. Maciak Jolanta (SP z OI Pyrzyce)
30. Nowaczyk Hanna (SP Kozielice)
31. Pras Ola (SP z OI Pyrzyce)
32. Szczepaniak Emilia (SP Mielęcin)
33. Rak Marta (SP Żabów)
34. Niekorek Oliwia (SP Mielęcin)
35. Cybulska Julia (SP z OI Pyrzyce)
36. Wróbel Julia (SP Pyrzyce)
37. Karpińska Blanka (SP z OI Pyrzyce)
38. Gałka Hanna (SP z OI Pyrzyce)
39. Major Jagoda (SP z OI Pyrzyce)
40. Walkarz Natalia (SP z OI Pyrzyce)
41. Wywrocka Gabriela (SP z OI Pyrzyce)
42. Szendryk Marika (SP Pyrzyce)
43. Padula Anna (SP z OI Pyrzyce)
44. Śmiałkowska Natalia (SP z OI Pyrzyce)
45. Nawrocka Dominika (SP Mielęcin)
46. Czaboćko Natalia (SP z OI Pyrzyce)
47. Kida Natalia (SP z OI Pyrzyce)
48. Chmielewska Kinga (SP z OI Pyrzyce)
49. Fiszer Nikola (SP z OI Pyrzyce)
50. Bartosińska Amelia (SP z OI Pyrzyce)
51. Niekorek Amelia (SP Mielęcin)
52. Pawlik Zuzanna (SP z OI Pyrzyce)
53. Posyniak Anna (SP z OI Pyrzyce)
54. Adamus Magda (SP z OI Pyrzyce)
55. Kacprzak Julia (SP z OI Pyrzyce)
56. Maduzia Klaudia (SP z OI Pyrzyce)
57. Gołębiowska Kamila (SP z OI Pyrzyce)
58. Makowska Malwina (SP z OI Pyrzyce)
59. Szydło Zuzanna (SP z OI Pyrzyce)
60. Ślenzak Natasza (SP z OI Pyrzyce)
61. Mucha Oktawia (SP z OI Pyrzyce)
62. Dudkiewicz Weronika (SP z OI Pyrzyce)
63. Rzeźnikowska Anna (SP z OI Pyrzyce)
64. Kopyczyńska Natalia (SP z OI Pyrzyce)
65. Huska Ania (SP z OI Pyrzyce)
66. Łyjak Hania (SP z OI Pyrzyce)
67. Durka Izabella (SP Pyrzyce)
68. Karasiewicz Nikola (SP z OI Pyrzyce)
69. Skawińska Zuzanna (SP z OI Pyrzyce)
70. Nielipowicz Agata (SP z OI Pyrzyce)
71. Ivashchenko Sofia (SP z OI Pyrzyce)
72. Doszczeczko Oliwia (SP z OI Pyrzyce)
73. Kobylarz Kaja (SP z OI Pyrzyce)
74. Wiłkowicz Hanna (SP z OI Pyrzyce)
75. Gmyrek Dominika (SP z OI Pyrzyce)
76. Gajda Nikola (SP z OI Pyrzyce)
77. Góral Wiktoria (SP z OI Pyrzyce)
78. Kamińska Amelia (SP z OI Pyrzyce)
79. Lorek Oliwia (SP z OI Pyrzyce)
80. Ćwirta Natalia (SP z OI Pyrzyce)
81. Bałoban Aleksandra (SP z OI Pyrzyce)
82. Augustyniak Patrycja (SP z OI Pyrzyce)
83. Adamska Martyna (SP z OI Pyrzyce)
84. Rak Nikola (SP Pyrzyce)
85. Kita Liliana (SP z OI Pyrzyce)
86. Przygoda Emilia (SP Żabów)
87. Iwasiuk Anna (SP z OI Pyrzyce)
88. Janczura Karolina (SP Żabów)
89. Okraska Hanna (SP z OI Pyrzyce)
90. Fiącek Julia (SP z OI Pyrzyce)
91. Dębek Martyna (SP z OI Pyrzyce)
92. Drygała Amelia (SP Pyrzyce)
93. Łopata Karolina (SP z OI Pyrzyce)

Chłopcy r. 2007/2006 na 800 m
1. Łukaczewski Jan (SP Stołeczna)
2. Popielarczyk Fabian (SP z OI Pyrzyce)
3. Woźnicki Wiktor (NSP Przelewice)
4. Kalinowski Dawid (NSP Przelewice)
5. Krupiński Szymon (SP Żabów)
6. Nowak Filip (SP Żabów)
7. Wiatrzyk Hubert (SP Kozielice)
8. Nowak Adrian (SP z OI Pyrzyce)
9. Karny Filip (UKS „Pełcz”)
10. Korniewicz Mateusz (SP Żabów)
11. Huska Jakub (SP z OI Pyrzyce)
12. Łuczyński Paweł (SP Kozielice)
13. Matusiak Filip (SP z OI Pyrzyce)
14. Krupa Dominik (SP Mielęcin)
15. Osękowski Bartosz (SP z OI Pyrzyce)
16. Brudło Wiktor (SP z OI Pyrzyce)
17. Konopacki Filip (SP Żabów)
18. Plaskota Mateusz (SP z OI Pyrzyce)
19. Duduś Nikodem (SP1 Rumia)
20. Mazur Bartosz (UKS „Pełcz”)
21. Ingielewicz Maurycy (SP Kozielice)
22. Kiełbasa Bartosz (UKS „Pełcz”)
23. Kulpa Filip (SP Kozielice)
24. Łuczak Bartosz (SP z OI Pyrzyce)
25. Sarzała Bartek (SP z OI Pyrzyce)
26. Łuszczyk Łukasz (SP z OI Pyrzyce)
27. Mika Aleks (SP Żabów)
28. Gonciarz Piotr (UKS „Pełcz”)
29. Gołębiowski Oskar (SP z OI Pyrzyce)
30. Jurecki Norbert (SP z OI Pyrzyce)
31. Juda Michał (SP z OI Pyrzyce)
32. Alama Oliwier (SP z OI Pyrzyce)
33. Wrzyszcz Daniel (SP Kozielice)
34. Hnyluch Maks (SP Pyrzyce)
35. Szynalski Przemysław (SP z OI Pyrzyce)
36. Turkiewicz Franciszek (SP Pyrzyce)
37. Kruczek Tobiasz (SP z OI Pyrzyce)
38. Kujawka Kacper (SP z OI Pyrzyce)
39. Klimek Michał (SP Żabów)
40. Tytoń Alex (SP z OI Pyrzyce)
41. Kaźmierczak Miłosz (UKS „Pełcz”)
42. Dyszkiewicz Marcin (SP z OI Pyrzyce)
43. Demucha Mikołaj (SP z OI Pyrzyce)
44. Kopyczyński Gracjan (SP Mielęcin)
45. Grab Kacper (SP Mielęcin)
46. Gawera Igor (SP z OI Pyrzyce)
47. Magnuski Hubert (SP z OI Pyrzyce)
48. Podkowa Mateusz (SP z OI Pyrzyce)
49. Pawlak Dawid (SP z OI Pyrzyce)
50. Strózik Jakub (SP Mielęcin)
51. Figiel Jan (SP z OI Pyrzyce)
52. Borzym Wojtek (SP z OI Pyrzyce)
53. Tokarz Mikołaj (SP z OI Pyrzyce)
54. Chrząstowski Jakub (SP z OI Pyrzyce)
55. Piotrowicz Igor (SP Żabów)
56. Zembal-Sikorski Jakub (SP z OI Pyrzyce)
57. Makowski Oskar (SP z OI Pyrzyce)
58. Adach Jacek (SP z OI Pyrzyce)
59. Sześciel Kacper (SP z OI Pyrzyce)
60. Byczkiewicz Wiktor (Sp Pyrzyce)
61. Sowa Marcin (SP z OI Pyrzyce)
62. Wasilewski Wojciech (SP z OI Pyrzyce)
63. Kacprzak Aleksander (SP z OI Pyrzyce)
64. Łabuziński Jakub (SP Pyrzyce)
65. Szczęśniak Wiktor (SP z OI Pyrzyce)
66. Woźniak Kacper (SP z OI Pyrzyce)
67. Szczepora Kewin (SP z OI Pyrzyce)
68. Kokot Oliwier (SP z OI Pyrzyce)
69. Mikuła Sebastian (SP z OI Pyrzyce)
70. Delekta Wiktor (SP Pyrzyce)
71. Petryszak Szymon (SP z OI Pyrzyce)
72. Pertkiewicz Antoni (SP z OI Pyrzyce)
73. Stępień Jakub (SP z OI Pyrzyce)
74. Rogalewicz Mateusz (SP z OI Pyrzyce)
75. Kalinowski Mikołaj (UKS „Pełcz”)
76. Gnatczuk Paweł (UKS „Pełcz”)
77. Piwowarczyk Wiktor (SP z OI Pyrzyce)
78. Kanturski Nikodem (NSP Przelewice)
79. Dziadkiewicz Bartłomiej (SP z OI Pyrzyce)
80. Kopcik Brunon (SP z OI Pyrzyce)
81. Karwowski Wiktor (SP Pyrzyce)
82. Wasilewski Aleks (SP z OI Pyrzyce)
83. Woźniak Filip (SP Mielęcin)
84. Jąg Dawid (SP Mielęcin)
85. Krzychala Mateusz (SP Pyrzyce)
86. Muszyński Alex (SP z OI Pyrzyce)
87. Rzepiak Kacper (SP z OI Pyrzyce)
88. Dziengowski Oliwier (SP z OI Pyrzyce)
89. Świerszcz Igor (SP z OI Pyrzyce)
90. Dynowski Dawid (SP z OI Pyrzyce)
91. Podgórski Maksymilian (SP z OI Pyrzyce)
92. Urbaniak Igor (SP z OI Pyrzyce)
93. Kasprzak Patryk (SP z OI Pyrzyce)
94. Dyła Karol (SP Pyrzyce)

Dziewczęta r. 2005/2004 na 1000 m
1. Bryk Syntia (SP z OI Pyrzyce)
2. Rudzka Karolina (OSW Pyrzyce)
3. Szydło Wiktoria (SP Kozielice)
4. Dyszkiewicz Weronika (SP z OI Pyrzyce)
5. Chrzanowska Natalia (SP Mielęcin)
6. Kusztal Dominika (SP Mielęcin)
7. Balicka Zuzanna (SP Mielęcin)
8. Bachniuk Karolina (OSW Pyrzyce)
9. Zambrzycka Ania (SP z OI Pyrzyce)
10. Ptaszyńska Aleksandra (SP Kozielice)
11. Skrobisz Natalia (SP Kozielice)
12. Duraj Alicja (SP Mielęcin)
13. Bystrzak Anastazja (SP Żabów)
14. Demłanenko Wiktoria (SP Pyrzyce)
15. Klimczak Nela (SP z OI Pyrzyce)
16. Jaroszyńska Kaja (SP Pyrzyce)
17. Paliwoda Dominika (NSP Przelewice)
18. Antoniewska Aleksandra (SP Kozielice)
19. Kowalska Zuzanna (PSO Pyrzyce)
20. Palczyńska Karolina (SP z OI Pyrzyce)
21. Brauman Julia (SP z OI Pyrzyce)
22. Orłowska Julka (SP z OI Pyrzyce)
23. Lewandowska Patrycja (SP z OI Pyrzyce)
24. Domagała Zuzanna (SP z OI Pyrzyce)
25. Lorent Ewa (SP z OI Pyrzyce)
26. Cupal Anastazja (NSP Przelewice)
27. Kowalska Oliwia (SP Pyrzyce)
28. Sikora Weronika (SP Pyrzyce)
29. Marszałek Julka (SP z OI Pyrzyce)
30. Adamus Beata (SP z OI Pyrzyce)
31. Maduzia Joanna (SP z OI Pyrzyce)
32. Anczewska Amelia (SP z OI Pyrzyce)
33. Paździerz Martyna (SP Pyrzyce)
34. Augustyniak Weronika (SP Mielęcin)
35. Dąbkowska Kinga (SP Mielęcin)
36. Boncela Aleksandra (SP Pyrzyce)
37. Jońca Amelia (SP Pyrzyce)
38. Śmiałkowska Julia (SP Pyrzyce)
39. Zdunowska Laura (SP Pyrzyce)
40. Pszczoła Magdalena (SP Pyrzyce)
41. Kordasińska Natalia (SP z OI Pyrzyce)
42. Niekorek Amelia (SP z OI Pyrzyce)
43. Podskalna Dominika (SP Pyrzyce)

Chłopcy r. 2005/2004 na 1500 m
1. Podraska Łukasz (SP Żabów)
2. Dawid Adach (SP Mielęcin)
3. Kusy Gracjan (SP z OI Pyrzyce)
4. Plizga Filip (SP Pyrzyce)
5. Prokurat Wiktor (SP Żabów)
6. Janczak Konrad (SP z OI Pyrzyce)
7. Bartosik Kacper (SP Pyrzyce)
8. Mroczek Adam (SP Kozielice)
9. Krawczak Karol (SP Mielęcin)
10. Łojek Cyprian (SP z OI Pyrzyce)
11. Zawadzki Wiktor (SP Kozielice)
12. Węgrzynowski Nikodem (SP z OI Pyrzyce)
13. Mroczek Jakub (SP Kozielice)
14. Skwarek Wojciech (NSP Przelewice)
15. Wieczorek Kacper (SP Pyrzyce)
16. Andrzejewski Jacek (SP z OI Pyrzyce)
17. Pełka Jakub (SP z OI Pyrzyce)
18. Urbanowicz Miłosz (SP Kozielice)
19. Kalinowski Patryk (NSP Przelewice)
20. Grudzień Wojciech (SP Mielęcin)
21. Turkiewicz Maciej (NSP Pyrzyce)
22. Myśliński Adam (SP Mielęcin)
23. Słota Mateusz (SP z OI Pyrzyce)
24. Kołoszycz Tomasz (SP z OI Pyrzyce)
25. Opaliński Paweł (SP Kozielice)
26. Wysocki Maciej (SP Pyrzyce)
27. Świetliński Alan (SP z OI Pyrzyce)
28. Pawłowski Jakub (SP Kozielice)
29. Andrzejewski Łukasz (SP z OI Pyrzyce)
30. Piotrowski Jakub (SP Pyrzyce)
31. Olszewski Kacper (SP z OI Pyrzyce)
32. Balcerczak Filip (SP Mielęcin)
33. Dub Oliwier (SP z OI Pyrzyce)
34. Świątek Dominik (SP z OI Pyrzyce)
35. Galiszkiewicz Dawid (SP Pyrzyce)
36. Matusiak Jakub (SP z OI Pyrzyce)
37. Stasiak Aleks (SP z OI Pyrzyce)
38. Marzec Wojciech (SP z OI Pyrzyce)
39. Kędzierski Gracjan (SP z OI Pyrzyce)
40. Tryka Eryk (SP z OI Pyrzyce)
41. Skolimowski Aleksander (SP Pyrzyce)
42. Sadowski Karol (SP Pyrzyce)
43. Nowak Oliwier (SP Żabów)
44. Goluch Oskar (SP z OI Pyrzyce)
45. Kulik Jakub (SP Pyrzyce)
46. Woroniec Damian (SP z OI Pyrzyce)
47. Szram Oliwier (SP z OI Pyrzyce)
48. Burda Bartosz (SP z OI Pyrzyce)
49. Wnuk Michał (SP Kozielice)
50. Kurzawa Mikołaj (SP z OI Pyrzyce)
51. Frątczak Szymon (SP z OI Pyrzyce)
52. Woźniak Oliwier (SP z OI Pyrzyce)
53. Wotacki Nikodem (SP z OI Pyrzyce)
54. Strzałkowski Karol (SP z OI Pyrzyce)
55. Grabowski Brajan (SP z OI Pyrzyce)
56. Płotnicki Bartosz (SP z OI Pyrzyce)
57. Dereń Jan (SP z OI Pyrzyce)
58. Betyna Hubert (SP z OI Pyrzyce)

Dziewczęta r. 2003/2002 na 1500 m
1. Dębowska Kaja (ZS2 CKU Pyrzyce)
2. Woźniak Iwona (ZS2 CKU Pyrzyce)
3. Kalinowska Roksana (SP Pyrzyce)
4. Trojanowska Nikola (ZS2 CKU Pyrzyce)
5. Osiecka Karolina (ZS1 Pyrzyce)
6. Dyszkiewicz Klaudia (ZS2 CKU Pyrzyce)
7. Podskalna Julia (ZS1 Pyrzyce)
8. Kaźmierczak Gabriela (SP Kozielice)
9. Janeczek Jagoda (NSP Pyrzyce)
10. Cicholińska Roksana (NSP Pyrzyce)
11. Pawlik Wiktoria (SP Pyrzyce)
12. Soroka Oliwia (SP Pyrzyce)
13. Mrula Amelia (SP Kozielice)
14. Rojek Hanna (NSP Pyrzyce)
15. Kujawska Nikola (SP Pyrzyce)
16. Grzybowska Amelia (NSP Pyrzyce)
17. Osipowicz Oliwia (NSP Pyrzyce)
18. Matuszek Laura (SP Pyrzyce)
19. Pajestka Klaudia (SP Pyrzyce)
20. Streflik Aleksandra (OSW Pyrzyce)

Chłopcy r. 2003/2002 na 2500 m
1. Krzewicki Adam (SP Pyrzyce)
2. Borowiec Szymon (ZS2 CKU Pyrzyce)
3. Gronkowski Wiktor (ZS2 CKU Pyrzyce)
4. Rzeszewski Eryk (SP Kozielice)
5. Pietrzycki Jarek
6. Laskowski Aleksander (SP Żabów)
7. Wójciak Michał (ZS1 Pyrzyce)
8. Świątek Bartosz (SP Pyrzyce)
9. Woźnicki Adrian (ZS2 CKU Pyrzyce)
10. Kołodziej Szymon (SP Pyrzyce)
11. Kulczyński Michał (SP Pyrzyce)
12. Paszkiewicz Damian (UKS „Pełcz”)
13. Wawrzycki Dawid (SP Pyrzyce)
14. Ziętara Błażej (SP Kozielice)
15. Andrzejewski Bartosz (SP Pyrzyce)
16. Rojek Michał (SP Pyrzyce)

Kobiety r. 2001 i starsze na 2000 m
1. Wiśniewska Agata (Kozielice)
2. Ćwirta-Bańkowska Małgorzata (Pyrzyce)
3. Olszewska Anna
4. Pawłowska Aleksandra (ZS1 Pyrzyce)
5. Masłowska Weronika (OSW Pyrzyce)
6. Prajzendanc Martyna (ZS1 Pyrzyce)
7. Jaskulska Klaudia (ZS2 CKU Pyrzyce)

Mężczyźni r. 2001 i starski na 3000 m
1. Świtaj Adrian (ZS2 CKU Pyrzyce)
2. Rolbiecki Karol („Pyrzyce Biegają”)
3. Woźniak Robert (ZS2 CKU Pyrzyce)
4. Kufel Dariusz („Pyrzyce Biegają”)
5. Kiełbus Adam (ZS2 CKU Pyrzyce)
6. Tryba Jakub (OSW Pyrzyce)
7. Sikora Krzysztof (Stowarzyszenie „Rowerowe Pyrzyce”)