46. BIEGI GRYFITÓW

W piątek – 28 kwietnia br. w zawodach, z ponad czterdziestoletnią historią wystartowało 500 biegaczy ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, aby na grząskich terenach pyrzyckiego stadionu ścigać się na trasach od 400 m do 3000 m

Do Pyrzyc przyjechali entuzjaści biegania m.in. ze Szczecina i Dolic. Stawkę startujących uzupełnili zawodnicy z powiatu pyrzyckiego oraz szerokie grono uczniów ze szkół Gminy Pyrzyce.

Zawody rozpoczęły się defiladą, którą prowadzili zawodnicy LMKS Żak – Espadon Pyrzyce (uczniowie GMS w Pyrzycach) niosący flagę olimpijską oraz poczet flagowy. Za pocztem szli przedstawiciele władz samorządowych gminy i powiatu, zaproszeni goście oraz zawodnicy i zawodniczki piątkowych przełajów.

Po oficjalnym otwarciu uroczystości przez Zastępcę Burmistrz Pyrzyc – Roberta Betynę oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji – Joannę Woźniak nastąpił ceremoniał olimpijski: wciągnięcie flagi na maszt, odczytanie apelu olimpijskiego oraz zapalenie znicza. Powinności tych dokonała młodzież z Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach

Tradycyjnie na start jako pierwsi wbiegli -pierwszo i drugoklasiści. Ostatnimi, którzy kończyli tegoroczną imprezę lekkoatletyczną, byli mężczyźni rocz. 1999 i starsi, mając do pokonania dystans 3000 m.

Na linii startu każdy uczestnik zawodów udekorowany był okazałym złotym medalem. W każdej konkurencji pierwsza trójka otrzymała puchar i dyplom. Natomiast za miejsca IV – VI zawodnikom wręczone były statuetki oraz dyplomy. Dekoracji dokonali: Zastępca Burmisztrz Pyrzyc- Robert Betyna, Dyrektor OSiR- Joanna Woźniak oraz z ramienia Starosty Pyrzyckiego – Piotr Olech – dyrektor PMOS.

Dodatkowo dla szkoły za najwyższą frekwencję (stosunek procentowy uczestników do ilości uczniów uczęszczających do danej placówki) voucher na zakup sprzętu sportowego na kwotę 1000 zł trafił do SP w Mielęcinie, pobyt na strzelnicy Military Area w Żabowie otrzymało SP w Okunicy oraz dzień z warsztatami z lepienia w glinie, który poprowadzi Pani Natalia Przybyłowicz z Glinianego Konika w Żukowie otrzymało SP Żabów. WOUCHERY są do odebrania przez Dyrektorów szkół w biurze OSiR w Pyrzycach w dniach 4-12 maja 2017 r. w godz. 7:00-15:00.

Honorowego patronatu tegorocznym Biegom Gryfitów udzieliła nam Pani Burmistrz Marzena Podzińska oraz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Olgierd Geblewicz

 

Wszystkim wspierającym oraz sponsorom tegorocznych Biegów Gryfitów serdecznie dziękujemy:

Burmistrz Pyrzyc – Marzenie Podzińskiej

Zachodniopomorskiej Federacji Sportu w Szczecinie

Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej w Szczecinie

Wojewódzkiemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Szczecinie

Zachodniopomorskiemu Związkowi Krzewienia Kultury Fizycznej w Szczecinie

Staroście Pyrzyckiemu

Wójtowi Gminy Kozielice

Wójt Gminy Warnice

PSB Mrówka w Pyrzycach

Pyrzyckiemu Przedsiębiorstwu Komunalnemu Sp. z.o.o.

Firmie Backer OBR Sp. z o.o.

Właścicielowi P.W. Pa-Go w Pyrzycach

Właścicielowi Zakładu Budownictwa Ogólnego „LEGOBUD” w Pyrzycach

Firmie Total Marta i Roman Hołownia

Pani dr Mirosławie Żwierełło

Panu Krzysztofowi Hołownia właścicielowi Sklepu TV SAT

Cukierni w Pyrzycach Danucie i Adamowi Kaczmarek

Piekarni i Ciastkarni „AGA” S.C. A. Kominek, P. Wydro

Tarzanii – Park Linowy w Szczecinie

Pani Natalii Przybyłowicz – Gliniany Konik Ośrodek Hipoterapii i Pracownia Ceramiki w Żukowie

Panu Markowi Gawrońskiemu – Strzelnica Military Area w Żabowie

Powszechnej Spółdzielni Spożywców „SPOŁEM” w Pyrzycach

p. Paulinie HAPPY EWENT Imprezy dla dzieci

Pyrzyckiemu Domowi Kultury

Pracownikom Urzędu Miejskiego w Pyrzycach

p. Danusi Kuźnickiej i p.Zofii Kusz z Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach

Dyrektorowi Robertowi Toboła i Uczniom Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego

Dyrektorowi Robertowi Sójka i Uczniom Zespołu Szkól nr 1 w Pyrzycach

 

WYNIKI BIEGÓW:

ROCZNIK 2008-2009 DZIEWCZĘTA DYSTANS 400 M:

  1. Łucja Zeuge- ZSP Bielice

  2. Julia Pajewska- SP z OI Pyrzyce

  3. Amelia Szymik- PSP Żuków

ROCZNIK 2008-2009 CHŁOPCY DYSTANS 400 M:

  1. Jakub Miżyński- PSP Żuków

  2. Gracjan Klimek- SP Żabów
  3. Leon Kaczmarczyk- SP Karsko

ROCZNIK 2007/ 2006 DZIEWCZĘTA DYSTANS 600 M:

1) Oliwia Sitarska- ZSP Bielice

2) Olga Siepka- ZS Kozielice

3) Weronika Górzyńska- SP Brzesko

ROCZNIK 2007/ 2006 CHŁOPCY DYSTANS 600 M:

  1. Szymon Krupiński- SP Żabów

  2. Fabian Popielarczyk- SP z OI w Pyrzycach

  3. Bartłomiej Wójcik- SP Dolice

ROCZNIK 2005/ 2004 DZIEWCZĘTA DYSTANS 800 M:

  1. Syntia Bryk- SP z OI w Pyrzycach

  2. Karolina Waliszewska – SPzOI Pyrzyce

  3. Nell Zeuge- ZSP Bielice

ROCZNIK 2005/ 2004 CHŁOPCY DYSTANS 800 M:

1) Łukasz Podraska-SP Żabów

2) Filip Pawlak- ZS Warnice

3) Mateusz Skiba- SP Żabów

ROCZNIK 2003/2002 DZIEWCZĘTA DYSTANS 1000 M :

  1. Roksana Kalinowska- PG Pyrzyce

  2. Amelia Kuraszewska- ZS Kozielice

  3. Amelia Mrula- ZS Kozielice

ROCZNIK 2003/2002 CHŁOPCY DYSTANS 1500 M :

  1. Szymon Borowiec- ZS Kozielice

  2. Szymon Szol- Fase Szczecin

  3. Wiktor Gronkowski- ZS Kozielice

ROCZNIK 2001/2000 DZIEWCZĘTA DYSTANS 1500 M:

  1. Agata Pitura- Klub KLEKS Pyrzyce

  2. Dominika Tyczka- ZS Kozielice

  3. Katarzyna Rutz- Klub KLEKS Pyrzyce

ROCZNIK 2001/2000 CHŁOPCY DYSTANS 2500 M :

  1. Ernest Nowaczyk- ZS Kozielice

  2. Łukasz Gajda- PG Pyrzyce

  3. Kacper Krycki- PG Karsko

ROCZNIK 1999 I STARSZE KOBIETY DYSTANS 2000 M:

  1. Małgorzata Ćwirta

  2. Agata Wiśniewska

  3. Patrycja Górka

ROCZNIK 1999 I STARSI MĘŻCZYŹNI DYSTANS 3000 M:

  1. Dominik Pszczoła

  2. Jakub Knapiński

  3. Łukasz Oszczygieł

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

45. BIEGI GRYFITÓW

            52. Centralne  Uroczystości Dni Olimpijczyka

         Ziemia Pyrzycka 2016

       KOMUNIKAT KOŃCOWY

               z 45. BIEGÓW GRYFITÓW W RAMACH 52. CENTRALNYCH

         UROCZYSTOŚCI DNI OLIMPIJCZYKA

Pyrzyce, 24.04.2016 r.

ORGANIZATORZY

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W PYRZYCACH

POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PYRZYCACH

PYRZYCKI KLUB OLIMPIJCZYKA

PATRONAT HONOROWY

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO –

OLGIERD GEBLEWICZ

PATRONI MEDIALNI

  • TVP O/ SZCZECIN

  • POLSKIE RADIO SZCZECIN

  • „KURIER SZCZECIŃSKI”

  • GAZETA ZIEMI PYRZYCKIEJ

  • RADIO PLUS LIPIANY

  • PULS POWIATU

  • TYGODNIK PYRZYCKI

  • TVK AURA

  • BARLINEK24.PL

  • MAGAZYN OLIMPIJSKI PISMO PKOL

FUNDATORZY NAGRÓD:

  • ZACHODNIOPOMORSKA RADA OLIMPIJSKA W SZCZECINIE

  • ZACHODNIOPOMORSKA FEDERACJA SPORTU W SZCZECINIE

  • WOJEWÓDZKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W SZCZECINIE

  • ZACHODNIOPOMORSKI ZWIĄZEK TOWARZYSTW KRZEWIENIA KULTURY

FIZYCZNEJ W SZCECINIE

  • STAROSTWO POWIATOWE W PYRZYCACH

  • GMINA KOZIELICE

  • GMINA PRZELEWICE

  • PYRZYCKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP.Z O.O.

  • FIRMA FARAON TRUCK ZAJAZD W PYRZYCACH

  • RESTAURACJA „PARK” Danuta i Jacek Matyjasik

  • FIRMA EMBUS W PYRZYCACH Monika i Jacek Pakuła

  • GRUPA MLEKOVITA ODDZIAŁ W PYRZYCACH

  • POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW „SPOŁEM” W PYRZYCACH

  • KWIACIARNIA „STOKROTKA” W PYRZYCACH Anna i Dariusz Fejczuk

  • FIRMA BAKRON W PYRZYCACH Stanisław Białoszycki

  • PAWŁEŁ CHYT PRZEWODNICZĄY RADY MIEJSKIEJ W PYRZYCACH

  • FIRMIA TOTAL Marta i Roman Hołownia

  • DR MIROSŁAWA ŻWIEREŁŁO

  • WŁAŚCICIEL ZAKŁADU BUDOWNICTWA OGÓLNEGO „LEGOBUD” W PYRZYCACH

  • APTEKA ZDROWIE W PYRYCACH Dominik Kulpa

  • FIRMA ROMET PARTNER W PYRZYCACH Grzegorz Strychanin

  • SKLEP TV SAT Krzysztof Hołownia

  • PYRZYCKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

  • CUKIERNIA W PYRZYCACH Danuta i Adam Kaczmarek

  • PIEKARNIA I CIASTKARNIA „AGA” S.C. A. Kominek, P. Wydro

  • MAGO SKŁAD OPAŁOWY W PYRZYCACH

  • KONRAD KUCHARSKI

  • BOLESŁAW GĄSIOROWSKI

  • BYK BURGER W PYRZYCACH

  • STACJIA PALIW „DALL” W PYRZYCACH K.K. Rudyńscy

  • SKLEP WĘDKARSKI Magdalena Lasek – Falandysz, Paweł Falandysz

W minioną niedzielę – 24 kwietnia br. w zawodach, z ponad czterdziestoletnią historią wystartowało 293 biegaczy. Na Stadionie Miejskim im. Leszka Słoninki na grząskich trasach od 400 m do 3000 m ścigali się uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dorośli.

Do Pyrzyc przyjechali entuzjaści biegania m.in. ze Szczecina, Stargardu i Złocieńca. Stawkę startujących uzupełnili zawodnicy z powiatu pyrzyckiego oraz szerokie grono młodych Pyrzyczan.

Zawody rozpoczęły się defiladą, którą prowadził Zespół Pieśni i Tańca Pyrzyce z udziałem pocztu flagowego w składzie: Patrycja Dyszkiewicz (Mistrzyni Europy Młodziczek w Sumo, Mistrzyni Polski Młodziczek w Sumo oraz Mistrzyni Polski Młodziczek w Zapasach) i Paulina Zygmunt (Brązowa Medalistka Mistrzostw Europy Kadetek oraz Mistrzyni Polski Kadetek w Sumo). Ogień do zapalenia znicza niosła Ewa Wrzosek (biegaczka mieszkająca obecnie na stałe w Niemczech w 2011 roku uzupełniła Galerię Hall of Fame Sławni i Zasłużeni Ludzie Sportu Ziemi Pyrzyckiej w kategorii sportowiec. W ciągu swojej bogatej kariery była wielokrotną reprezentantką kraju na największych imprezach lekkoatletycznych – Mistrzostwa Świata, Puchar Świata, Puchar Europy. Stanowiła podstawowe ogniwo kadry na igrzyska olimpijskie w Los Angeles w maratonie, ale z uwagi na bojkot tej największej imprezy sportowej przez ówczesny blok państw socjalistycznych – nie spełniła do końca swoich marzeń sportowych. A legitymowała się wtedy jednym z najlepszych wyników światowych w biegu maratońskim). W kawalkadzie zawodnicy Klubu LMKS Żak – Espadon Pyrzyce oraz uczniowie GMS S.O.S. Pyrzyce i PG Pyrzyce (Toboła Dawid, Młynek Dawid, Dub Jakub, Lal Rafał, Żygalski Filip i Majda Wiktor) nieśli flagę olimpijską. Młodzi chłopcy realizują Program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Są brązowymi Medalistami Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w Piłce Siatkowej w Kategorii Młodzików w Sezonie 2015/2016 oraz uczestnikami ¼ Mistrzostw Polski. Członkowie Kadry Województwa Zachodniopomorskiego na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży, reprezentanci Regionu Północnego na Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych ( Rafał Lal). Trenerami są: Rafał Krzentowski i Dariusz Jagiełło. Następnie za flagą szli przedstawiciele władz samorządowych gmin, powiatu oraz województwa wraz z olimpijczykami oraz zawodnicy i zawodniczki niedzielnych przełajów.

Po oficjalnym otwarciu uroczystości przez Zastępcę Burmistrza Pyrzyc – Roberta Betynę oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji – Joannę Woźniak Przewodniczący Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej – Stanisław Kopeć przedstawił honorowych gości – olimpijczyków: Rajmunda Zielińskiego, Krzysztofa Pierwienieckiego, Dariusza Trafasa i Mariana Tałaja. Kolejnym etapem uroczystości był ceremoniał olimpijski: wciągnięcie flagi na maszt, zapalenie znicza oraz odczytanie apelu olimpijskiego. Po tym rozpoczęły się zawody biegowe.

Tradycyjnie na start jako pierwsi wbiegli – pierwszo i drugoklasiści. Ostatnimi, którzy kończyli tegoroczną imprezę lekkoatletyczną, byli mężczyźni rocz. 1976 i starsi, mając do pokonania dystans 3000 m.

W każdej konkurencji pierwsza trójka nagradzana była pucharami, medalami oraz dyplomami, natomiast za miejsca IV – VI zawodnicy otrzymywali statuetki, medale i dyplomy.

Podsumowaniem niedzielnej uroczystości lekkoatletycznej było rozlosowanie spośród wszystkich uczestników: słuchawek do smartfonów, słuchawek z mikrofonem do komputera, akcesoriów rowerowych (liczników, zabezpieczeń, oświetlenia, pompek) oraz voucherów na zestawy (napój, frytki, burger) w pyrzyckim BYK BURGERZE. W głównym losowaniu los szczęścia uśmiechnął się do Amelii Mruli z ZS Kozielice, która otrzymała rower marki ROMET.

Wszystkim wspierającym oraz sponsorom tegorocznych Biegów Gryfitów serdecznie dziękujemy.

WYNIKI BIEGÓW – 45. BIEGI GRYFITÓW :

ROCZNIK 2008-2009/ 2007 DZIEWCZĘTA DYSTANS 400 M:

  1. Malwina Kulczyk – ZSP Bielice

  2. Natalia Marciniszyn – SP Mielęcin

  3. Kurzawa Oliwia – SP Mielęcin

  4. Nikola Płachta – SP Żabów

  5. Julia Pajestka – SP z OI w Pyrzycach
  6. Maria Olejniczak – SP Mielęcin

  7. Anna Zdunczyk – SP Żabów

  8. Maja Ziomek – SP Żabów

  9. Dominika Adach – SP Mielcin

  10. Oliwia Siwek – SP z OI w Pyrzycach
  11. Eliza Fijałkowska – SP Okunica

  12. Magdalena Grabowska – SP Mielecin

  13. Amelia Łukowska – SP Kłodzino
  14. Posyniak Zuzanna – SP Mielęcin

  15. Antonina Gredka – SP z OI w Pyrzycach
  16. Kalina Paplicka – SP Kłodzino

  17. Martyna Przybyła – SP z OI w Pyrzycach

ROCZNIK 2008-2009/ 2007 CHŁOPCY DYSTANS 400 M:

  1. Eryk Chmiel – SP Żabów

  2. Jakub Huska – SP z OI w Pyrzycach
  3. Łukasz Łuszczyk – SP z OI w Pyrzycach
  4. Bartosz Prymus – SP Brzesko

  5. Bartosz Osękowski – SP z OI w Pyrzycach
  6. Maksymilian Wyrodek – SP Okunica

  7. Filip Konopacki – SP Żabów

  8. Filip Woźniak – SP Mielęcin

  9. Jakub Strózik – SP Mielęcin

  10. Kacper Grab – SP Mielęcin

  11. Igor Fetings – SP Mielęcin

  12. Nikodem Zięcina – ZS Bielice

  13. Krzysztof Lasota – SP Kłodzino

  14. Paweł Polberk

  15. Cyprian Halarewicz – SP Kłodzino

  16. Kacper Migdał – SP Kłodzino

  17. Jakub Kacperski – SP Mielęcin

  18. Tomasz Rajewski – SP Okunica

  19. Igor Świercz – SP z OI w Pyrzycach
  20. Sergiusz Młynek – SP z OI w Pyrzycach
  21. Igor Zdunowski – SP Mielęcin

  22. Tuszyński Oskar – SP z OI w Pyrzycach
  23. Mateusz Grab – SP Mielęcin

  24. Marcin Ignasiak – ZSP Bielice

  25. Tobiasz Kruczek – SP z OI w Pyrzycach
  26. Filip Makulski – SP z OI w Pyrzycach

ROCZNIK 2006/ 2005 DZIEWCZĘTA DYSTANS 600 M:

  1. Karolina Waliszewska – SP z OI w Pyrzycach
  2. Julia Pierogowska – ZS Złocieniec

  3. Wioletta Szkraba – ZS Bielice

  4. Olga Siepka – ZS Kozielice

  5. Nikola Ignasiak – ZSP Bielice

  6. Natalia Chrzanowska – SP Mielęcin

  7. Weronika Grzyńska – SP Brzesko

  8. Marta Świst – ZSP Bielice

  9. Hanna Ogiejko – SP Brzesko

  10. Oliwia Sitarska – ZSP Bielice

  11. Dominika Kusztal – SP Mielęcin

  12. Nadia Szalkiewicz – SP Okunica

  13. Julia Dryniak – ZSP Bielice

  14. Magdalena Miczkuła – ZSP Bielice

  15. Oliwia Wołoszyn – ZSP Bielice

  16. Marta Rak – SP Żabów

  17. Emilia Szczepaniak – SP Mielęcin

  18. Julia Woźnicka – SP Mielęcin

  19. Klaudia Ogiejko – SP Brzesko

  20. Julia Mikołajarska – ZSP Bielice

  21. Wiktoria Pawlik – ZS Złocieniec

  22. Wiktoria Michnicka – ZSP Bielice

  23. Natalia Sarnat – SP Okunica

  24. Paulina Mikulska – ZSP Bielice

  25. Wiktoria Kozieł – ZS Złocieniec

ROCZNIK 2006/ 2005 CHŁOPCY DYSTANS 600 M:

  1. Patryk Szachewicz – SP Złocieniec

  2. Mateusz Sykuła – SP Żabów

  3. Szymon Krupiński – SP Żabów

  4. Kacper Kwiatkowski – SP Złocieniec

  5. Dawid Adach – SP Mielęcin

  6. Krystian Sitarski – ZSP Bielice

  7. Gracjan Kusy – SP z OI w Pyrzycach
  8. Krystian Aściukiewicz – SP Żabów

  9. Mateusz Korniewicz – SP Żabów

  10. Wiktor Woźnicki – SP Kłodzino

  11. Oktawian Jakubczyk – SP Kłodzino

  12. Szymon Wierzbowski – SP Złocieniec

  13. Maksymilian Olech – SP z OI w Pyrzycach
  14. Filip Nowak – SP Żabów

  15. Gracjan Wójcik – SP Okunica

  16. Eryk Czułnowski – SP Mielęcin

  17. Aleks Mika – SP Żabów

  18. Szymon Kulig – ZSP Bielice

  19. Rafał Kusztal – SP Mielęcin

  20. Filip Güther – ZSP Bielice

  21. Arkadiusz Kukiełka – ZSP Bielice

  22. Jakub Marszałek – SP Żabów

  23. Mikołaj Prodan – SP Żabów

  24. Maciej Macudziński – SP Brzesko

  25. Miłosz Zalewski – ZS Kozielice

  26. Gracjan Kopczyński – SP Mielęcin

  27. Dawid Jąg – SP Mielecin

  28. Hubert Mierzwiak – SP Brzesko

  29. Oskar Gers – SP Okunica

  30. Miłosz Korczak – ZSP Bielice

  31. Dawid Sosnowski – SP Brzesko

  32. Dominik Krupa – SP Mielęcin

  33. Szymon Owczarczak – ZSP Bielice

  34. Jakub Kaczmarek – SP Brzesko

  35. Marcin Grabowski – SP Brzesko

  36. Maksymilian Grabowski – SP Brzesko

  37. Hubert Betyna – SP z OI w Pyrzycach

ROCZNIK 2004/ 2003 DZIEWCZĘTA DYSTANS 800 M:

  1. Patrycja Szynal – SP nr 1 Złocieniec

  2. Roksana Kalinowska – SPzOI Pyrzyce

  3. Natalia Tobiasz – SP nr 1 Złocieniec

  4. Natalia Moczarska – SP nr 1 Złocieniec

  5. Roksana Cicholińska – SP Kłodzino

  6. Natalia Rozel – SPzOI Pyrzyce

  7. Amelia Mrula – ZS Kozielice

  8. Katarzyna Stańczak – ZSP Bielice

  9. Aneta Urban – SP nr 1 Złocieniec

  10. Anastazja Bystrzak – SP Żabów

  11. Nell Zeuge – ZSP Bielice

  12. Kinga Miżyńska – SP Kłodzino

  13. Nikola Strzałkowska – SP Kłodzino

  14. Roksana Mikulska – ZSP Bielice

  15. Laura Zdunowska – SP Mielęcin

  16. Klaudia Struzik – PSP Żuków

  17. Karina Mika – ZSP Bielice

  18. Klaudia Macudzińska – PSP Żuków

  19. Natalia Matuszewska – SP Brzesko

  20. Dominika Kręc – ZS Złocieniec

  21. Zuzanna Kozłowska – SP nr 1 Złocieniec

  22. Sara Ziółkowska – SP nr 1 Złocieniec

  23. Sabina Matuszewska – ZSP Bielice

  24. Angelika Stojak – ZS Złocieniec

  25. Weronika Dyszkiewicz – SPzOI Pyrzyce

  26. Dominika Prabucka – ZS Złocieniec

  27. Oliwia Cicholińska – ZS Kłodzino

  28. Oliwia Soroka – SP Okunica

  29. Weronika Turczyńska – ZSP Bielice

  30. Aleksandra Samulak – SPzOI Pyrzyce

  31. Klaudia Pajestka – SPzOI Pyrzyce

  32. Nikola Mika – ZSP Bielice

  33. Roksana Szwarc – ZS Złocieniec

  34. Laura Matuszak – SPzOI Pyrzyce

  35. Alicja Bochan – Bochanowicz – SP Brzesko

  36. Małgorzata Bednarek – ZSP Bielice

  37. Karolina Jakubowska – ZS Złocieniec

  38. Dominika Stawicka – ZSP Bielice

  39. Roksana Kosińska – ZSP Bielice

  40. Zuzanna Kluska – SP Brzesko

  41. Dominika Górska – ZS Złocieniec

  42. Laura Kubacka – ZSP Bielice

ROCZNIK 2004/ 2003 CHŁOPCY DYSTANS 800 M:

  1. Michał Jarząb – SPzOI Pyrzyce

  2. Jacek Pietrzycki – SP Kłodzino

  3. Tytus Osękowski – SPzOI Pyrzyce

  4. Jakub Wołowiec – SP Żabów

  5. Aleksander Laskowski – SP Żabów

  6. Mateusz Miżyński – SP Kłodzino

  7. Łukasz Bochan – Bochanowicz – SP Brzesko

  8. Łukasz Podraska – SP Żabów

  9. Kacper Kacprzak – SPzOI Pyrzyce

  10. Damian Bielicki – SP Brzesko

  11. Eryk Rzeszewski – SPzOI Pyrzyce

  12. Mateusz Skiba – SP Żabów

  13. Dawid Graba – SP Mielęcin

  14. Mikołaj Krawczyk – ZS Kozielice

  15. Jakub Pawłowski – ZS Kozielice

  16. Krystian Kaczor – ZS Złocieniec

  17. Łukasz Huber – SP Brzesko

  18. Adam Grabowski – SP Żabów

  19. Oliwier Skrzypczak – SP Brzesko

  20. Alan Terka – ZSP Bielice

  21. Karol Sadowski – SP Brzesko

  22. Michał Macudziński – SP Brzesko

  23. Filip Sarzała SPzOI Pyrzyce

  24. Fabian Misiec – SP Kłodzino

  25. Igor Markus – SP Mielęcin

  26. Jakub Bugaj – SP Mielęcin

  27. Paweł Stępień – ZSP Bielice

  28. Jakub Żółtański – SP Okunica

  29. Oliwier Nowak – SP Żabów

  30. Grzegorz Bednarek – ZSP Bielice

  31. Jakub Wróblewski – ZSP Bielice

  32. Dominik Woźniak – ZS Złocieniec

ROCZNIK 2002/2001 DZIEWCZĘTA DYSTANS 1000 M :

  1. Oliwia Gryglewska – ZS Kozielice

  2. Wiktoria Dziel – ZS Kozielice

  3. Kornelia Paliwoda – Gimnazjum w Przelewicach

  4. Małgorzata Kowalczyk – PG Pyrzyce

  5. Patrycja Dyszkieiwcz – PG Pyrzyce

  6. Klaudia Dyszkiewicz – PG Pyrzyce

  7. Daria Łyżwińska – ZS Złocieniec

  8. Kinga Sędrowska – PG Pyrzyce

  9. Natalia Nizińska – ZS Kozielice

  10. Marcelina Łukjaniuk – Gimnazjum w Przelewicach

  11. Nikola Trojanowska – LKS Spartakus Pyrzyce

  12. Patrycja Woźniak – ZS Złocieniec

  13. Wiktoria Hus – Kuś – Gimnazjum Przelewice

  14. Anna Kędzierska – PG Pyrzyce

  15. Patrycja Durka – PG Pyrzyce

  16. Aleksandra Kołodziejska – PG Pyrzyce

  17. Klaudia Pęciak – PG Pyrzyce

  18. Nikola Rakszewska – PG Pyrzyce

  19. Amelia Gredka – PG Pyrzyce

ROCZNIK 2002/2001 CHŁOPCY DYSTANS 1500 M :

  1. Szymon Szol – SMS FASE Szczecin

  2. Łukasz Sznajdrowicz – ZS Kozielice

  3. Hubert Kuchta – ZS Kozielice

ROCZNIK 2000/1999 DZIEWCZĘTA DYSTANS 1500 M:

  1. Wiktoria Jarońska – ZS Złocieniec

  2. Anna Jabłońska – Gimnazjum Przelewice

  3. Paulina Kozieł – ZS Złocieniec

  4. Wiktoria Sołtysiak – Gimnazjum Przelewice

  5. Patrycja Smyka – Gimnazjum Przelewice

  6. Patrycja Farbotko – Gimnazjum Przelewice

  7. Nikola Kanterska – Gimnazjum Przelewice

ROCZNIK 2000/1999 CHŁOPCY DYSTANS 2500 M :

  1. Marcin Jakubik – WMLKS POMORZE Stargard

  2. Wiktor Szczepaniak – ZS nr 2 CKU Pyrzyce

  3. Tomasz Szwedo –ZS Kozielice

  4. Kamil Rusek – ZS Kozielice

  5. Adrian Malewicz – Gimnazjum Przelewice

  6. Filip Ciszek – ZS Kozielice

  7. Adrian Hermanowicz – GMS Pyrzyce

  8. Piotr Nocoń – ZS Kozielice

ROCZNIK 1998 I STARSZE KOBIETY DYSTANS 2000 M:

  1. Karolina Kulik – ZS Nr 2 CKU Pyrzyce

  2. Eryka Bazal – Pyrzyce

ROCZNIK 1998 I STARSI MĘŻCZYŹNI DYSTANS 3000 M:

  1. Jakub Woźniak – ZS Nr 1 Pyrzyce

  2. Dawid Kałuziak – WMLKS POMORZE Stargard

  3. Dariusz Kufel – LKS SPARTAKUS Pyrzyce