KONSULTACJE SPOŁECZNE

Szanowni Państwo,

w dniu wczorajszym o godz. 16:00 w sali 282 Urzędu Miejskiego w Pyrzycach rozpoczęły się Konsultacje społeczne z mieszkańcami gminy Pyrzyce, dotyczące planów modernizacji Stadionu Miejskiego im. Leszka Słoninki w Pyrzycach.

Uroczystego otwarcia Konsultacji dokonała Burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska. Studenci IV roku studiów inżynierskich Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przedstawili swoje prace w formie elektronicznej prezentacji, plansz oraz makiet.

Dziękujemy przybyłym mieszkańcom za czynny udział w spotkaniu i cenne uwagi.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Urzędu Miejskiego w Pyrzycach w celu zapoznania się z dziesięcioma koncepcjami modernizacji Stadionu Miejskiego, a także do wypełnienia ankiet i wyrażenia własnej opinii na temat wyłonienia najlepszego pomysłu .

Wizualizacje koncepcji oraz ankiety są również możliwe do pobrania ze strony www.osir.wpyrzycach.pl oraz www.pyrzyce.um.gov.pl


W celu zapoznania się z koncepcjami projektów wymagany jest program Microsoft PowerPoint lub prosimy o pobranie darmowego programu Microsoft PowerPoint Viewer (kliknij tutaj) i zainstalowaniu go. Następnie proszę pobrać dowolną prezentację z poniższej listy i uruchomić ją. Obok prezentacji jest podany rozmiar, który zmniejsza ilość limitu transferu w przypadku niektórych operatorów.