OLDBOJE NA PARKIECIE

4 lutego br. w Hali Widowiskowo – Sportowej pyrzyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Turniej Piłkarski Oldbojów. Zawody z udziałem sześciu zaprzyjaźnionych drużyn zakończyły się sukcesem ekipy z „Odry”. Sobotnie zmagania rozegrano systemem „każdy z każdym”. Ton rywalizacji nadawali goście z Chojny i Szczecina. Obie drużyny zdobyły taką samą ilość punktów, a o zwycięstwie zdecydował bilans bramek.

W walce o trzecie miejsce na podium liczyły się trzy ekipy. Zasłużony „brąz” wywalczył „Sokół A” Pyrzyce, a tuż za nim uplasowali się koledzy grający w „Sokole B”. Kolejne miejsca przypadły „Energetykowi” Gryfino i „Osadnikowi” Myślibórz.

Tradycją jest, że podsumowanie każdej sportowej imprezy kończy się uhonorowaniem drużyn trofeami. Nie inaczej było w sobotę. Wszystkie zespoły „za udział” w turnieju otrzymały z rąk Dyrektor OSiR – Joanny Woźniak pamiątkowe puchary.

Turniej odbył się w przyjaznej atmosferze oraz w duchu walki fair-play. Oczywiście nie o wygraną chodziło, a o wspaniałą sportową zabawę.

Po emocjonujących zmaganiach organizatorzy zawodów – Oldboje Sokoła Pyrzyce zaprosili wszystkich gości na poczęstunek. W miłym i pełnym pozytywnej energii nastroju planowano kolejne inicjatywy sportowe.

Końcowa tabela turnieju:

  1. ODRA” Chojna

  2. SOLIDARNOŚĆ AGRYF” Szczecin

  3. SOKÓŁ A” Pyrzyce

  4. SOKÓŁ B” Pyrzyce

  5. ENERGETYK” Gryfino

  6. OSADNIK” Myślibórz