SPORTOWO – KULTURALNE OBCHODY „PYRZYCKIEGO DNIA DZIECKA”

W minioną środę, 30 maja br. bardzo liczna rzesza, nie tylko najmłodszych mieszkańców z całej Gminy Pyrzyce przybyła do parku przy PDK, aby bawić się podczas „Pyrzyckiego Dnia Dziecka 2018”, które zorganizowane zostało przez Burmistrz Pyrzyc – Marzenę Podzińską, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Pyrzycki Dom Kultury, Ośrodek Pomocy Społecznej i Pyrzycką Bibliotekę Publiczną.

Przy pięknej słonecznej pogodzie milusińscy zabawiani byli przez barwny i energiczny duet z rudowłosą szaloną Pippi na czele. Atrakcjami towarzyszącymi były dmuchane zamki, wata cukrowa, konkursy, mega malowanki i gry ogrodowe, zabawy rekreacyjne oraz stoiska: Straży Miejskiej w Pyrzycach, Policji Oddział Prewencji w Pyrzycach, Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Pyrzycach, oraz Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach. Ogromną frajdą dla dzieciaków była piana i kurtyna wodna. Natomiast z wysięgnika hydraulicznego w asyście Pana strażaka można było podziwiać piękną panoramę Pyrzyc. Kolorowe buźki oraz bransoletki powstawały w kreatywnym kąciku Młodzieżowego Klubu w Pyrzycach. .

Dla każdego było coś miłego. Zarówno maluchy, jak również ich rodzice mieli okazję do wspólnej, dobrej zabawy.

Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie dziękuje, za okazane po raz kolejny dobro i pomocną dłoń. Docenia wniesione zaangażowanie i wsparcie

w zorganizowanie tak wspaniałej uroczystości.

Instytucje wspierające:

  • Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

  • Globex Sp. z o.o. w Pyrzycach

  • Właściciel Składu Opałowego w Pyrzycach – Marcin Maduzia