Stadion Miejski im. Leszka Słoninki

Na obiekcie znajdują się dwa pełno wymiarowe boiska do piłki nożnej, boiska treningowe, boisko do siatkowej piłki plażowej, korty tenisowe, boisko do badmintona, bieżnia, tory do gry w kule – boule oraz stacjonarne urządzenia siłowe.  Dodatkowym walorem Ośrodka jest plac rekreacyjny, na którym usytuowane są drewniane wiaty, okazały grill oraz wyznaczone miejsce na ognisko z dostępem do prądu, ciepłej wody i WC, które doskonale wkomponowują się w piękno otaczającego środowiska. Spotykają się tutaj dzieci, młodzież, pracownicy zakładów oraz różne  instytucje, aby na łonie natury miło spędzić czas.

Na co dzień stadion jest areną zmagań treningowych oraz w weekendy cyklicznych turniejów i imprez rekreacyjno – sportowo – kulturalnych. Wraz ze wzrostem świadomości o zdrowym trybie życia, wzrasta zainteresowanie i korzystanie z obiektów i urządzeń usytuowanych na stadionie korzysta przez zakłady pracy i  osoby prywatne.

W okresie wiosenno – letnim życie sportowe prowadzone jest głównie na Stadionie Miejskim. Wówczas obsługa świadczy pracę dwuzmianową. Wynika to z uwagi na dbałość o obiekt oraz coraz większe zainteresowanie mieszkańców uprawianiem rekreacji poprzez korzystanie z boisk i urządzeń rekreacyjnych, co pozytywnie wpływa na rozwój sportu szkolnego, na krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci i dorosłych mieszkańców miasta i gminy Pyrzyce. Stadion, to nie tylko sport i rekreacja, jest wykorzystywana do celów kulturalno – rozrywkowych. Odbywają się tu pokazy strażackie, koncerty, pokazy sztuki kaskaderskiej.