OLDBOJE NA PYRZYCKIEJ MURAWIE

W ubiegłą sobotę (30.09.2017 r.) na Stadionie Miejskim rozegrana została kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego Oldbojów o Puchar Burmistrz Pyrzyc – Marzeny Podzińskiej. Zawody odbyły się z udziałem czterech zaprzyjaźnionych drużyn, w tym dwie ekipy reprezentowały Oldbojów Sokoła Pyrzyce.

Sobotnie zmagania rozegrano systemem „każdy z każdym”. Tradycją jest, iż spotkania miłośników piłki nożnej mają charakter towarzyski. W przyjaznej atmosferze oraz w duchu walki fair-play zespoły rozegrały ogółem 6 spotkań. Oczywiście nie o wygraną chodziło, a o wspaniałą sportową zabawę.

Podsumowanie każdej sportowej imprezy kończy się uhonorowaniem drużyn trofeami. Nie inaczej było w sobotę. W imieniu Pani Burmistrz Pan Alojzy Gołębiowski wszystkim zespołom „za udział” w turnieju wręczył pamiątkowe puchary. Tego dnia obchodzony był również „Dzień Chłopaka”. Każdy mężczyzna otrzymał od Pani Dyrektor OSiR – Joanna Woźniak słodki upominek.

W trakcie turnieju prowadzone były również klasyfikacje na najlepszego bramkarza oraz zawodnika. Miano najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Ryszard Śliwiński reprezentant Gryfina, natomiast zaszczytny tytuł „najlepszego bramkarza” wywalczył zawodnik z Myśliborza – Mariusz Jarosiński.

Po emocjonujących zmaganiach organizatorzy zawodów – Oldboje Sokoła Pyrzyce zaprosili wszystkich gości na poczęstunek. W miłym i pełnym pozytywnej energii nastroju planowano kolejne inicjatywy sportowe.

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU:

MIEJSCA PUNKTY

I m. Oldboje Sokoła Pyrzyce A 12

II m. Oldboje Sokoła Pyrzyce B 11

III m. Oldboje Osadnika Myślibórz 8

IV m. Oldboje Energetyka Gryfino 3